Reklam
Bugun...
PYD YE VERİLEN SİLAHLAR TÜRKİYE YE KARŞI SAVAŞ HAZIRLIĞI GİBİ


Erol KARA
elazigiha@hotmail.com
 
 

facebook-paylas
Tarih: 13-08-2017 14:56

ABD dostlarıyla birlikte cehennemi dünyaya taşıdı. İnşallah dünya hayatı onların cehennemleri olacak.

Bakınız PYD ye 900 Tır dolusu silah verilerek sözde İŞİD ile mücadele altında ülkemizin Güneyinde garip şeyler yaşanmaya başladı. Edindiğim bilgilere göre daha doğrusu Kerküklü bir dostumdan aldığım bilgiler ürkütücü boyutta.

Evet katil ABD tarafından PYD ye gönderilen Tırlarda konvansiyonel savaşlarda kullanılan ağır silahların olduğu ve asker sevkiyatı yapıldığı bilgileri geliyor. Kerküklü değerli Gazeteci dostum sesi titreyerek, ”Türkiye yi kuşatma söylentileri var. Bu silahlar gerilla savaşı için kullanılmaz. Çünkü silahlar konvansiyonel savaşlar için kullanılan ağır silahlar. Türk hükümeti dirayetli olmalı, haberdar olmalı “diyerek endişelerini dille getiriyor.

Şimdi komplo teorileri, felaket tellaliği diyenleriniz olacak ama resme şöyle bir göz atın….

15 Temmuz ‘da başaralı olamayan NATO, ABD, PKK, FETÖ ve Türkiye içindeki işbirlikçileri Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan hedef olarak gösterip Türkiye yi kuşatma altına almayı planlıyordu.

Görünün o ki katil Amerika, PYD,PKK ve NATO nun desteğini alarak yakın gelecek için plan yapıyor.

Şöyle düşünecek olursak. Suriye ye girip işgal eden zihniyet Türkiye ye girmek için hesap yapamaz mı?

Evet yıllar önce FETÖ için endişelerim olduğunu yazmış ve tarih beni haklı çıkarmıştı. Şimdi yine yazıyorum. Bu tarihe not olarak düşsün ve bölgeyi bilen biri olarak söylüyorum.

İçim rahat değil.

Bakınız.; Heybeliada’da bir toplantı gerçekleştirildi. 24 Temmuz’daki toplantıdan bahis ediyorum. Avrupa Birliği’nin desteklediği Rum Vakıflar Derneği tarafından düzenlendi. Rum Vakıflar Derneği bünyesindeki oluşumların temsilcilerinin ve bazı Rum kökenli üniversite öğrencilerinin katıldığı buluşma, Heybeliada Selanikli Otel’de yapıldı.

Bunu Allah razı olsun MİT deşifre etti.

Toplantıda, Türkiye’ye mülteciler için 3 milyar Euro’luk yardım sözü vermesine rağmen bu sözünü tutmayan AB’nin ülkemizdeki azınlıklıklara yönelik maddi yardımlarından nasıl faydalanılacağı, nerelerde ve nasıl değerlendirileceğinin görüşüldüğü öğrenildi. Türkiye’de Rum azınlığa akıtılan AB hibelerinden elde edilecek maddi gelirle devlete karşı nasıl örgütlenileceği ve diğer azınlıkların nasıl teşvik edileceğinin de masaya yatırılan konular arasında yer aldığı öğrenildi.

Buyrun cenaze namazına…

Evet ülkemizin Güneyinden PYD,PKK, NATO ve katil ABD ordusu, Batısından ise Yunan illeti başına kaldırmış bekliyor.

Aksiyon filmi sanki. Düşünün yaşananlar Mitoloji gibi doğru okumazsan bişey anlamazsın. Evet Resmi iyi okumak lazım.

İşimiz zor ama, yaşananlar gerçek hayattaki karanlık senaryoların ipuçlarını veriyor. Anlattıklarımı fil ile Farenin dövüşüne benzetebilirsiniz lakin,

Başta katil ABD, İsrail ve işbirlikçileri vekâlet savaşlarıyla Türkiye den elde edemedikleri sonuçları doğrudan müdahale ile elde etme planı içindeler. Bu kolay olmayacak. Bizimde  sadece haklı olmamız kâfi değil, aynı zamanda güçlü de olmamız lazım. Çünkü  gafil avlanmamak için gücümüzü de hazır bulundurmalı ve zinde tutmalıyız.

Endişelerim inşallah boşa çıkar amaaa, Katil Amerika nın Ermenistan’a da asker göndermesi ile midem iyiden iyiye bulandı.

Allah ülkemizi, Milletimizi korusun. Bizi lidersiz, vatansız bırakmasın.

Selam ve Dua ile.Bu yazı 1104 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI