Reklam
Bugun...
KULİSİNİ BİLDİĞİ ADAMLARIN SAHNESİ İLE İLGİLENMEZ BENİM ÜLKEM


Erol KARA
elazigiha@hotmail.com
 
 

facebook-paylas
Tarih: 09-08-2017 13:29

Türk topraklarının üzerinde fantazi kurup ülkesini iki yüzlü Batıya şikayet eden CHP lideri bu aralar açık ara önde.

Yahuu Dünyanın hangi ülkesinde ana muhalefet partisi lideri “ülkemde can ve mal güvenliği yok" diyerek “Avrupanın kaşıdığı “Türkiye'ye gitmeyin” kampanyasına çanak tutar.

Hani bizde bu adam kasetle geldi. Kendi partisine bile hakim olamıyor, Ülkemize darbe ve işgal girişi yapanlara ve 40 Yıldır kardeş kanı akıtan PKK ve onların hamisi olan HDP ile kol kola yürüyor. Geldiği günden beri sürekli seçim kayıp ediyor desek ne olur?

Türkiye de “Tişört “ giydiği için veya “Fıkra” anlattığı için tutuklananlar olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu’na şunu sormak lazım.

Sen hangi Türkiye içinde, biz hangi Türkiye içinde yaşıyoruz? Biz niye görmedik. Hep siz görüyorsunuz bu Tişört giyip tutuklananları Fıkra anlattığı için tutuklananları.

Olmuyor böyle olmuyor Kılıçdaroğlu…

Partinin Tunceli Milletvekili Gürsel Erol kadar bile olamadın. SHP Gençlik kolları Genel Başkanlığı ve il başkanlığından tanıdığım Gürsel Erol net bir tavırla, PKK ve FETÖ ye meydan okudu. Avrupa’ya şikayet etmedi.

Tunceli tarihinde görülmemişi başardı. Ateş çemberinin içinde gitti aslanlar gibi PKK yı telin mitingini düzenledi.

İşte böyle CHP li görmek istiyoruz ki sarılalım

Sen neredeydin?

"Demokrasiden yana olan bütün güçleri bir araya getirip Erdoğan'ı indireceğiz” diyorsun !

Demokrasiye inanan bütün güçler “ Vatan Hainleri ile saf mı? tutuyor”

Biz CHP demek Devlet demek diye biliyorduk.

Ama Vallahi billahi çok yanlış öğrenmişiz senin sayende.

Açık ve Net olan Darbe ve işgal girişimine “ Kontrollü darbe” FETÖ mensuplarına ve PKK ve HDP lilere “ Demokrasiden yana güçler “ diyorsun.

Sen adama kafayı yedirteceksin.

Deniz Baykal sonrası göreve gelir gelmez Türkiye’yi ve iktidarı başta İsrail olmak üzere, Belçika, Almanya, İngiltere’ye ve ABD’ye şikâyet ettiğini ve önceki hezeyanlarını hiç yalanlamadın.

Vallahi biz sıkıldık senden Kılıçdaroğlu billahi sıkıldık…

Partisinde çatır,çatır yeter artık sesleri çıkarken, o halla Birleşmiş Milletler (BM), Avrupa Birliği (AB), Avrupa Konseyi, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT), İslam Konseyi, Sosyalist Enternasyonal, Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü başkan ve yöneticileri ile Türkiye’deki büyükelçilikler ve yabancı gazetecilere birer şikayet mektubu gönderiyor, son olarak da Alman Focus dergisine ülkesine kötülüyor.

Sen böyle yaparken aziz ülkemin aziz insanları da ”Kulisini bildiği adamın sahnesi ile ilgilenmiyor” sandıkta gerekli cevabı veriyor.

Ama anlayana…

Selam ve Dua ile.Bu yazı 824 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI