Bugun...


Şehit Polis Fethi Sekin’in Baba Evi Bayraklarla Donatıldı
İzmir'deki alçak saldırıyı önleyen ve şehit düşen polis Fethi Sekin'in Elazığdaki baba evi Bayraklarla donatıldı.

facebook-paylas
Tarih: 05-01-2017 22:52
Şehit Polis Fethi Sekin’in Baba Evi Bayraklarla Donatıldı

İzmir'deki hain saldırının büyük bir katliama dönüşmesini engelleyen kahraman şehidimiz Fethi Sekin'in Dörtyol kavşağında bulunan baba evi bayraklarla donatıldı.

Saldırıyı önceden fark edip hainlerle çarpışan ve teröristlerden birini öldüren Şehit Polis Fethi Sekinin Elazığ Cahit Dalokay caddesi Dörtyol kavşağı üzerinde bulunan baba evi ve evin bulunduğu cadde bayraklarla donatıldı.

Geçtiğimiz 18 Ağustos 2016’da Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan hain saldırıyı sosyal medya üzerinden kınayan Şehit Polis Fethi Sekin, “Elazığlılar bu hainliği unutmayacaktır” diye paylaşmış ve şehit düşen meslektaşlarının ailelerine baş sağlığı dilemiş.
Bu haber 13336 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Kemal beziroğlu
06-01-2017 10:02:00

Terörü bitirecek bir önerim varrnTerörün ana nedeni insanların kendini ifade edememesidir. Maruz kaldığı haksızlıkları çevresinde gördüğü yanlışları dile getiremeyen insan dışlanır içe kapanır şiddete yönelir.rnÖrnek bombacı profosör Ted kaczyskyrnÜlkemizde 81 ilde 1000 tane yerel gazete var. Bunlardan terör sampatizanı olan 5 10 tanesi hariç 900 + yerel gazeteden devlet fonu ile 1 yıl boyunca günde 2 sayfa alınır.rnBölgede yaşayan vatandaşlar okuyucu mektubu ile sıkıntılarını çözümlerini dile getirir.rnYerel yöneticiler partilerin il ilçe başkanları sanayiciler bu yorumları okur. rnVatandaşın halini anlar tedbir alır.rnYatırıma dönüşürrnVatandaş halini anlatıp çözüm bulunca terör azalır. Sİlahlı tedbirlerden ucuzdurrnYerel gazetelerin geliri artar.rnMedya olanağı genişler.rnVatandaş dışlanmış değil katılmış olur.rnHer fikir fikir doğurur.rnVatandaşın fikirleri ekonomiyi canlandırır. Haber yapmanızı talep ediyorumrnenerjimerkezim.

YORUM YAZ5 + 2 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI