Bugun...


MHP Palu İlçe Başkanlığından Zülfü Demirbağ'a Sert Tepki
Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Bayramın birinci günü Palu'da yaptığı Bayramlaşma sırasında sarf ettiği sözler nedeniyle, MHP Palu ilçe başkanlıgından sert açıklama geldi.

facebook-paylas
Tarih: 13-08-2019 16:36
MHP Palu İlçe Başkanlığından Zülfü Demirbağ'a Sert Tepki

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Bayramın birinci günü Palu'da yaptığı Bayramlaşma sırasında sarf ettiği sözler nedeniyle, MHP Palu ilçe başkanlığı tarafından sert açıklamayla karşılık verildi.

Yapılan açıklamada

Bugün İlçemize Bayram ziyaretinde bulunan Akp Milletvekili Zülfü Demirbağ Palu'daki  mevcut durumu Diyarbakır ve Hdp li diğer belediyelerde uygulanan eşbaşkanlık sistemine benzeterek bundan memnuniyet duyduğunu ifade etmiştir.Kamuoyunun büyük tepkisini çeken bu talihsiz açıklama ile ilgili düşüncemiz nettir. Milletvekili bu zata tavsiyemiz  eşbaşkanlık sisteminden bu kadar memnun ise eşbaşkan ve başkanıyla beraber istifa edip eşbaşkanlık sisteminin savunucusu ve uygulayıcısı Hdp ye geçmesidir. Eylem ve söylemleriyle Palu'nun düştüğü bu çıkmazın  baş sorumlusu olan bu milletvekili zat konuştukça batmış ve ağzından çıkanı kulağı duymaz hale gelmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi Palu İlçe Başkanlığı olarak bu zatın ittifak ortağımız Akp tarafından biran önce susturulmasını diliyoruz. Palu'daki siyasi çıkmazın son bulması adına tekrardan tüm yetkilileri göreve çağırıyoruz"denildi.
Bu haber 1426 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI