Bugun...


MHP Elazığ İl Teşkilatında Neler Oluyor
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı yönetim kurulunda İl Sekreteri ve Yönetim Kurulu üyesi Rıdvan Kaya istifa etti.

facebook-paylas
Tarih: 15-07-2020 15:45
MHP Elazığ İl Teşkilatında Neler Oluyor

Geçtiğimiz günlerde MHP Merkez ilçe başkanının görevden alınmasının ardından İl Sekreteri ve Yönetim Kurulu üyesi Rıdvan Kaya partideki görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Kaya yaptığı açıklamada, davanın ehil olmayan insanların eline geçtiğini bu nedenle kendilerinin partiden dışlandığını belirterek, “ İl Sekreteri ve Yönetim Kurulu üyeliğimden istifa ettim. Gerekçem ise Kan uyuşmazlığı.  Haleti ruhiyeler biri birini okşamayınca bizim gibi insanları başladılar dışlamaya, bizim gibi insanları partiden kaçırmaya başlayınca biz şahsiyet sahibi insanlarız istenmediğimiz yerde de durmamızın bir anlamı yoktur. Baktım bu iş böyle yürümez şahsiyetimiz, kişiliğimiz elden gidecek, bari elden gitmeden biz bu işi sonlandıralım dedik. 45 yıl hizmet ettiğimiz davamızda ehil olmayan insanların eline geçti parti, haliyle bizimde gücümüz azaldı böylede olunca üvey evlat gibi görülmeye başlanınca bizde dedik biz bu memleketin asıl insanlarıyız fotokopi değiliz, şahsiyetimizi zedelemeden bu işten kurtulalım dedik. Ve İstifamızı verdik.

Parti içerisinde bir karışıklık olup olmadığı sorusuna ise Kaya, Var bu karışıklıkta ittifakında rolü var ama en büyük rol il yönetiminin” dedi.
Bu haber 3712 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI