Reklam
Bugun...


MHP Elazığ İl Teşkilatın’dan Açıklama
Milliyetçi Harekat Partisi Elazığ il temsilciliği Belediye Başkan adaylığı müracaatlarını alınmaya başlanacağı tarihi açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 03-04-2018 18:20
MHP Elazığ İl Teşkilatın’dan Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ il başkanı Oğuzhan Demir tarafından yapılan basın açıklamasında “2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler olduğu düşünülürse, seçimlerle alakalı seçim takvimini Elazığ teşkilatı olarak 16 Nisan 2018 tarihinde Belediye Başkan adaylığı müracaatlarını almayla başlatmış olacağız” dedi.

Başkan Demir açıklamasının devamında “Türk Milletinin ve Türk İslam âleminin umudu, Türk Milliyetçiliğinin ve ülkücü hareketin siyasi temsilcisi Milliyetçi Hareket Partisi 18 Mart 2018 tarihinde yaptığı; Türk Milleti’nin dostlarına güven, düşmanlarına korku salan kongresinde, Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey tek aday olarak katılmış, yapmış oldukları muhteşem ve tarihe geçecek konuşmaların akabinde seçimlere geçilmiş ve kullanılan oyların hepsini alarak tekrar Genel Başkan seçilmişlerdir.

12. Olağan büyük kongrenin yapılması ile de MHP kongre takvimini bitirmiştir. Sayın Genel Başkanımız Bilge Liderimizin önderliğinde MYK, MDK ve Başkanlık Divanı şekillenmiş ve 2019 yılında yapılacağı düşünülen 3 önemli seçime hazır hale gelmiştir.

İlk yapılacak seçimlerin 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler olduğu düşünülürse, seçimlerle alakalı seçim takvimini Elazığ teşkilatı olarak 16 Nisan 2018 tarihinde Belediye Başkan adaylığı müracaatlarını almayla başlatmış olacağız.

Aday adaylığı müracaatıyla beraber, aday adaylarımıza adaylık için çalışma fırsatı tanımak, kendilerini ifade edebilme, projelerini anlatabilme reklam ve tanıtım organizasyonlarıyla ölçülü, ülkücü ahlak ve geleneklerle uygun bir rekabet haliyle nihai karar verilip aday belirleninceye kadar faaliyet yapmalarına imkân tanınacaktır.

İlerleyen zamanda ise Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyelikleri için müracaat alınacak, Meclis Üyesi aday adayı arkadaşlara da çalışmaları için uygun zaman tanınacaktır.

Adaylar en sağlıklı metodlarla belirlenecek ve seçimi kazanabilmek için olağanüstü bir gayretle çalışmalar başlatılacaktır.

Aday belirleme yetkisi Sayın Genel Başkanımız ve yetkilendirdiği partimizin genel merkez ve yerel yöneticilerindedir.

Müracaat etmek isteyen aday adaylarımız, il başkanlığımızdan gerekli bilgileri 9 Nisan 2018 tarihi itibariyle alabilirler.

Hüküm Allah’ın takdir Genel Başkanımızın diyerek, şimdiden tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.
Bu haber 2432 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI