Bugun...


MHP Belediye Meclis Üyesi Aday Süleyman Soysal Net Konuştu
MHP Elazığ Belediye Meclis Üyesi adayı İnşaat Mühendisi Süleyman Soysal 31 Mart 2019 Pazar gün yapılacak olan mahalli idareler seçiminde tüm Elazığlılara “Başkasının oyu ile geleceğinizi belirlemeyin ve mutlaka oyunuzu kullanın” çağrısında bulundu.

facebook-paylas
Tarih: 29-03-2019 20:00
MHP Belediye Meclis Üyesi Aday Süleyman Soysal Net Konuştu

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ile çevremizi kuşatan siyasal kargaşadan kurtulmak için 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimleri fırsat bilerek tüm gayretimizle çalışarak Türk milletinin varlık teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisini hak ettiği yönetime taşımalıyız. Kutlu geçmişimizden aldığımız güç ve onurla geleceğimizi kucaklamalıyız. Bu yüce amaca yönelik çalışmalar, her dava arkadaşımız için kutsal ve milli bir görevdir.

ADAMCILIK DEĞİL ADANMIŞLIĞI ÖĞREN ALIYORUZ

Meclis Üyesi  adayı İnşaat Mühendisi Süleyman Soysal, yaptığı açıklamada; “Beka için Milli kararın merkezi ve Milli Bekanın teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında Adamcılık değil, ADANMIŞLIĞIN örneği olan şartlar ne olursa olsun önce Ülkem ve Milletim, sonra partim ve ben diyen Türk Dünyasının Bilge Lideri Türkmen Beyimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi örnek alarak,

Elazığlılara layık oldukları bir yönetimle buluşturmak için Rabbimin izniyle 31 Mart’ra ÜÇ HİLALİ Elazığ belediyesinde dalgalandırmak için bu yola baş koydum. Allah bizi bu yolda mahcup etmesin” dedi.

OYUNUZU KULLANIN

Soysal açıklamasının devamında, Ülkemizin bekası, milli birlik ve beraberliğimizin korunması için tüm hemşerilerimi 31 Mart Pazar günü sandığa giderek oylarını kullanmalarını istedi. Kullanacağınız her oy Ülkemiz için çok önemli. Başkasının kullanacağı oy ile geleceğinizi ve şehrimizin geleceğini belirlemeyin. Bu bilinçle yüreğimizdeki vatan, bayrak ve millet sevgisiyle oyunuzu kullanın ve mührü üç hilale vurun” diye konuştu.
Bu haber 1595 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI