Bugun...

"feto-elazig-imami-tutuklandi" İLE İLGİLİ HABERLER

Elazığ Milletvekili Adaylarının Tam Listesi
24 Haziran’da Yapılacak olan 27. Dönem milletvekili seçimlerinde Elazığ’da milletvekili olmak için yarışacak adayların T..
Saadet Partisi Elazığ Milletvekili Adayları Belli Oldu
24 Haziranda yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Saadet Partisin’den Milletvekili olmak için yarışacak adaylar bell..
Elazığ İYİ Parti Milletvekili Adayları Belli Oldu
24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinde Elazığ’dan İYİ Parti Milletvekili olmak için yar..
Elazığ Ak Parti Milletvekili Adayları Belli Oldu
24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinde Elazığ’da Ak Parti’den Milletvekili olmak için ya..
MHP’nin Elazığ Milletvekili Adayları Belli Oldu
24 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde MHP’den Elazığ Milletvekili aday adayları arasında 5 isimin netle..
İyi Parti Elazığ M.Vekili Aday Adaylarının Listesi
Elazığ’da İyi Parti’den Milletvekili olmak için başvuruda bulunan aday adayların tam listesi netleşti.
AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adaylarının Tam Listesi
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. Dönem seçimleri için AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adaylarının tam list..
Elazığ Ak Parti’de Temayül Yoklaması Yapıldı
24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimleri için başvuru yapan aday adayları için bu gün temayül yo..
Sağanak Yağışa Dikkat
Meteoroloji 13. Bölge müdürlüğü Elazığ Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi (BTUM) tarafından yapılan değerlendirmelere göre El..
MHP’ye Son Dakika Sürpriz Aday
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde MHP Elazığ Milletvekilliği Aday Adaylığı müracaatları ..
HABER ARA
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

ERKEN SEÇİMDE "OYUNU KİME VERECEKSİN"


YUKARI