Bugun...


İspanyolca Türkçe Çeviri

facebook-paylas
Tarih: 26-03-2022 17:55

Dünyada ortalama 527 milyon kişi tarafından konuşulan İspanyolca yirmi bir ülkenin resmi dilidir. Modern İspanyolcada kelimelerin %75’i eski Yunancadan ve Latinceden gelir. Bu nedenle İspanyolca il Latince birbiriyle benzer diller olarak kabul edilir. Dilin ilk ortaya çıkışı beşinci yüzyılda batı roma imparatorluğunun çöküşü ile olmuştur. İberya Yarımadasında kullanılmaya başlanan dilin gelişiminde Toledo önemli bir merkez olarak kabul edilir. Dilde Arapça ve diğer dillerin de etkisi vardır. Bu nedenle İspanyolca Türkçe çeviri yaparken diğer dilleri bilmek avantaj sağlayacaktır.

 

İspanya haricinde çok sayıda Avrupa ülkesinde yaygın olarak konuşulan İspanyolca için özelikle Almanya, İtalya, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerden talep fazladır. Ülkelerde eğitim sisteminde zorunlu yabancı dil olarak okutulan İspanyolcanın kapsamı her geçen gün biraz daha artar. Uluslar arası platformlardaki iletişim açığını gidermek amacıyla İspanyolca ve diğer diller için tercüme hizmetleri verilir. Çeviri hizmetlerinde kelimelerin uygun anlamları seçilir ve birebir çeviri yapılmasına özen gösterilir. Bu sayede çeviri sonuçları memnun edici olacaktır.

İspanyolca Çeviri

Farklı alanlar için yapılan İspanyolca çeviri hizmetlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek verilir. Deneyimli proje koordinatörleri eşliğinde gerçekleşen tercümelerde tüm metinler belirtilen süre içerisinde teslim edilir. Her bir belge üst düzey kalite ile hazırlanmakta olup kusursuz şekilde tamamlanır. Uygun fiyat garantisi ile yapılan çevirilerde kalite ve profesyonellik her zaman yüksektir. Günün her anı istenilen çeviriye ulaşmak mümkündür. Karakter sayısına ve zorluk seviyesine göre değişen çeviri belgelerinde dil sınırlaması yoktur. Her çeviri belgesi için tercüme yapılır. Temel amaç daima müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Özellikle resmi belgelerde yeminli tercüme, noter onayı gibi hizmetler sunularak belgelerin farklı sektörlerde kullanılabilir hale gelmesi amaçlanır. 

 

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
YUKARI