Bugun...


İl Başkanının Kuzeninden Ağır Eleştiri
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ulusa sesleniş konuşmasında ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla “Milli Dayanışma Kampanyası” başlattı. Elazığ Ak Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Abdullah Ataş’ın kampanyayı desteklemesi beklenirken ağır bir dille eleştirdi.

facebook-paylas
Tarih: 01-04-2020 12:21
İl Başkanının Kuzeninden Ağır Eleştiri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ve kamuoyunda büyük destek bulan “Biz Bize Yeteriz” milli dayanışma kampanyasına Ak Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin kuzeni olan Abdullah Ataş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hem kampanyayı hem de devleti ağır bir dille eleştirdi.

Ataş yaptığı paylaşımda “Düştüğümüz hale bak. Kampanya ve zekat paraları ile devlet kurtaracağız. Devlet verir diye bilirdik. Yazık bize. Yek ve tek çözüm ADALET, ADALET, ADALET.” İfadelerini kullanarak ağır eleştirilerde bulundu.

Yerel yönetimlerden sorumlu İl başkan yardımcısı Abdullah Ataş’ın bu paylaşımının ardından Ak Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir tarafından istifası istendi. İstifası jet hızıyla işleme konan Abdullah Ataş’ın Ak Parti ile ilişiği kesildi.

Henüz açıklama yapmayan Ramazan Gürgöze’nin yaşanılan bu olay karşısında nasıl bir açıklama yapacağı ve kuzeni olan Abdullah Ataş’ın paylaşımına nasıl tepki vereceği kamuoyu tarafından merakla bekleniliyor.
Kaynak: Hakimiyet Gazetesi

Bu haber 8047 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI