Reklam
Bugun...


Huzur 23 Asayiş Uygulaması
Elazığ’da Huzur 23 Asayiş Uygulaması devam ediyor.

facebook-paylas
Tarih: 12-08-2017 08:33
Huzur 23 Asayiş Uygulaması

Konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada; “Elazığ İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından, ilimizde önleyici tedbirler dahilinde suç işlenmesinin önlenmesi, suça konu unsurların tespiti ve yakalanması noktasında kentin huzur ve asayişini sağlamak amacıyla 11 Ağustos 2017 günü 21:00-23:00 saatleri arasında toplam 193 personelin katılımı ile “Huzur 23 Asayiş Uygulaması” düzenlenmiştir.

Uygulama dâhilinde, 126 umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinde (internet cafe, cafe, kahvehane, içkili eğlence yerleri) eş zamanlı olarak yapılan Asayiş uygulaması görevi icrasında toplam 1967 şahıs sorgulanmış ve 3 şahsın çeşitli suçlardan dolayı aranma kaydı olduğu tespit edilerek gerekli yakalama işlemleri yapılmıştır. Ayrıca 1 şahıs üzerinde 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 8 adet fişek ele geçirilmiştir.

İş yerlerine yönelik olarak yapılan denetimlerde ise; 1 iş yerine ruhsatsız olarak faaliyet göstermekten, 1 iş yerine kapalı alanda sigara içirmekten ve 1 şahsa da kapalı alanda sigara içmekten, 1 iş yerine açıkta içki sunumu yapmaktan ve 1 tekel bayiine de açıktan içki satmaktan idari işlem yapılmıştır. Ayrıca kontroller esnasında alkollü araç kullandığı tespit edilen 1 şahsa 1.098,00 TL Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı düzenlenerek araç trafikten men edilmiştir.” denildi
Bu haber 1367 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI