Reklam
Bugun...


Gift Kart Bakiye Sorgulama

facebook-paylas
Tarih: 06-03-2018 14:29

Pek çok firma müşterilerine daha kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek için indirim ve puan biriktirme amacı ile kullanılmakta olan kartlar vermek ile beraber  bunlar arasında en çok kullanılanlardan biri Boyner ve YKM’lerde geçerli olan Gift Kart olmaktadır. Bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda Gift Kart bakiye sorgulama işlemi ve adı geçen kart ile yapılacak olan belli başlı işlemler hakkında bilinmesi belli başlı detaylardan bahsedeceğiz.

Gift Kart Nedir?

Adı geçen bu multinet kart son derece büyük ve kapsamlı avantajlar sunmakta ve bu nedenle de oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Geçerli olduğu yerler arasında yalnızca YKM ve Boyner mağazalarının mevcut olduğunu söylemek mümkün olmak ile beraber adı geçen bu yerlerin ülkemizde son derece yaygın bir şube ağının bulunması bu kartın kullanımının  her geçen gün neden arttığını açıklar niteliktedir.

Adı geçmekte olan bu kartın sunduğu avantajlar ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Bu kartı kullanarak yapacağınız belli başlı alışverişlerde son derece büyük ve kapsamlı indirim olanaklarından faydalanma imkanı yakalayabilirsiniz.

YKM ve Boyner mağazalarında gerçekleşmekte olan kampanya süreçlerine yine adı geçen kartınız aracılığı ile katılma olanağınız mevcut olmaktadır.

Kartınıza yüklemekte olduğunuz bakiyeleri dilediğiniz gibi kullanma olanağınız mevcuttur.

Gift Kart Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Bu konuda en çok merak edilen konular arasında adı geçen bu karta yüklenmiş olan bakiyeler ile alakalı olmaktadır. Çünkü pek çok kişi ne kadar harcama yaptığını ve geriye ne kadar parası kaldığını bilmemekte ve bu konuda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sebepten dolayı mevzu bahis olan bu konu ile alakalı olarak yapılması gereken belli başlı şeyleri açıklamak okuyucularımız için faydalı olacaktır.Bakiye öğrenmek için buradan tıklayınız.

İlk aşamada yapacağınız en kolay ve en çözüm odaklı yöntem alışveriş esnasında Boyner ve YKM mağazalarından bilgi almak olmaktadır. Bu sayede kartınızda ne kadar bakiye kaldığını öğrenebilirsiniz.

Bahsedebileceğimiz diğer bir seçenek ise adı geçen kart ile her  türlü işinizi halledebileceğiniz kurumsalsatis@boyner.com.tr adresi ya da 0212 335 75 00 numaralı hat olmaktadır

Kaynak:  http://www.hazirkredi.net/gift-kart-bakiye-sorgulama.html
Bu haber 722 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI