Reklam
Bugun...


Ferruh Bostancı, İyi Parti Yüksek İştişare Kulunda Seçildi
İYİ Parti Genel Merkezi Elazığ’a önem veriyor. Teşkilatlanma çalışmaları hız kesmeden devam eden İYİ Parti'de Kurucular Kurulu, Genel İdare Kurulunda Elazığlı isimlerin yer almasından sonra Yüksek İstişare Kurulunda da Elazığlı isimler yer verdiği görüldü.

facebook-paylas
Tarih: 06-04-2018 10:40
Ferruh Bostancı, İyi Parti Yüksek İştişare Kulunda Seçildi

İYİ Parti’nin 60.Maddesi gereğince hazırlanan listede 120 kişi içerisinde İstişare Kurulunda Fırat Üniversitesi Öğretim görevlisi araştırmacı yazar Ferruh Bostancı’ya da yer verildi.

Bostancı konu ile ilgili açıklamasında,” Bu görevin şahsıma tevdi edilmesinden son derece memnun oldum. Ülkemizde siyasetin yeniden şekillendiği bu dönem de İYİ partinin milletin partisi olması için her türlü çalışmayı göstereceğiz. Bu kurulda görev almam benim için büyük bir onur. Sayın Akşenerin bu siyasi bir kurulu oluşturarak parti içi demokrasiye ne kadar önem verdiğini de göstermektedir. Bu kurul İYİ partinin politikalarına yön verebilecek tavsiye kararlarını alabilme durumundadır. İYİ parti kendi içerisinde demokratik bir yapıyı oluşturduktan sonra ülkeye de demokrasiyi getireceğine halkın inanmasını istiyorum.”dedi.

İYİ PARTİ YÖNETİMİNE ELAZIĞ’DAN 3 İSİM SEÇİLDİ

Eski Devlet Bakanı Cihan Paçacı İYİ Parti MYK üyeliğine seçilirken, Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Araştırmacı Yazar Ferruh Bostancı ve MHP Elazığ Eski Milletvekili Yavuz Temizer  İYİ Parti Yüksek İstişare Grubu üyesi oldu.
Bu haber 1632 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI