Bugun...


Eti Krom, AKSA, Çimentaş, Siz Neredesiniz?
Elazığ Belediye Başkanlığı’nın Elazığspor’a maddi gelir sağlamak amacıyla başlatmış olduğu forma kampanyası için herkes seferber olurken, Elazığ’da yatırımı bulunan işletmelerin ve bazı kurum müdürlerinin gecede bulunmaması tepkilere neden oldu.

facebook-paylas
Tarih: 27-09-2019 17:52
Eti Krom, AKSA, Çimentaş, Siz  Neredesiniz?

Elazığspor için başlatılan forma kampanyasına 23 forma satın alarak katkıda bulunan Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı, Yeni Ufuk Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Günışığı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni M.Nafiz Koca, Elazığ’ın sırtından para kazanan FERROKROM, AKSA, Çimentaş Çimento Fabrikası başta olmak üzere bazı kurum müdürlerine ve siyasetçilere organizasyona katkıda bulunmadıkları için sert tepki gösterdi.

Milyonlarca liralık masraf yaparak kendisine makam odası yapan Karayolları Bölge Müdürlüğü, devletin kasasından kendilerine yeni hizmet binası ve lojmanlar yapan D.S.İ. Bölge Müdürlüğü’nü hedef alan açıklamalarda bulunan Koca, ayrıca şehrin imarını alt üst ederek yüz milyona yakın paranın heba edilmesine vesile olan belediyecileri ise adeta topa tuttu.

EBMC Başkanı, Yeni Ufuk Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Günışığı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni M.Nafiz Koca’nın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım şöyle;

SEÇİM ZAMANLARINDA MEYDANLARDA GERDAN KIRAN SİYASETÇİLER NEREDE?

“Bu gece herkes Elazığspor için seferber olmuşken,

Yüzbinlerce insan Elazığ kanallarına kilitlenmiş acaba kaç forma satılacak diye merakla beklerken sormadan edemeyeceğim...

Kurumlardan;

milyonlarca liralık masraf yaparak kendisine makam odası yapan Karayolları Bölge Müdürlüğü nerede?

Tarım İl Müdürlüğü 123 forma alırken tasarruf tedbirlerine rağmen milyonlarca lira harcayarak kendilerine yeni hizmet binası ve lojmanlar yapan D.S.İ. nerede?

Şehrin havasını bozup insanları zehirleyen Çimento Fabrikası nerede?

Bu şehirden kazanan ama Samsunspor’a dünya kadar yardımlarda bulunurken bu gece bir forma bile almayan FERROKROM nerede?

Borcundan dolayı Zırt pırt Elazığsporun elektriklerini kesen bu şehrin en çok kazanan enerji firması AKSA nerede?

Her fırsatta Elazığspor atkısını omuzuna atarak seçim zamanlarında meydanlarda gerdan kıran siyasetçiler nerede?

Elazığspor bizim gözbebeğimiz deyip şehrin imarını alt üst ederek dikey yapılaşmaya izin verirken geçen dönem yüz milyona yakın paranın toplanmasına vesile alan mahir belediyecilerimiz nerede?”
Bu haber 1300 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI