Bugun...


Elazığ Star Haber Gazetesi Haber Ayrıntı İsmiyle Devam Edecek
Elazığ’da Haftalık olarak yayınlanan Elazığ Star Haber Gazetesi bundan sonra Haber Ayrıntı Gazetesi ismiyle okuyucularıyla buluşacak. İlk sayısını 30 Haziran 2009 tarihinde çıkararak yayın hayatına başlayan Elazığ Star Haber Gazetesi 10’ncu yılında 481’nci sayısında Haber Ayrıntı Gazetesi olarak yayın hayatına devam edecek.

facebook-paylas
Tarih: 15-05-2019 17:24
Elazığ Star Haber Gazetesi Haber Ayrıntı İsmiyle Devam Edecek

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Gazete İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Serkan Gürtürk; kurulduğu ilk günden bu yana Elazığ’ın sorunlarını kendilerine dert edindiklerini belirterek, geçmiş 10 yılda bir çok sorunun çözümü noktasında başarılı haberler yaptıklarını söyleyerek şu ifadeleri kullandı.

Elazığ Star Haber Gazetesi 30 Haziran 2009 tarihinde yayın hayatına başladı. Dönemin şartlarında imkânlarımız çok kısıtlıydı. Bir çok kesim bu işin üstesinden gelemeyeceğimizi dillendirdiler. Tamamen kendi imkanlarımızla zor ve sıkıntılı şartlar altında yayın hayatımıza devam ettik. Elazığ adına doğru işler yapınca şehrimiz insanı ve Elazığ kamuoyu bizi sahiplendi. Maddi zorluklar çektik. Fakat bunu hiçbir zaman duruşumuza yansıtmadık. Yapmış olduğumuz bazı haberlerden ötürü adımıza birçok dava açıldı. Bu davaların hiçbirinden ceza almadık. Geldiğimiz noktada Elazığ Star Haberi Elazığ’da bir marka yaptık. Fakat aynı ismin ulusal  Star Medya’da da olması zaman zaman yanlış anlaşılmalara ve algılara yol açtı. Bizlerde bu durumun düzelmesi için yapmış olduğumuz istişareler sonucu Haber Ayrıntı isminde karar kıldık. Türk Patent Enstitüsüne başvurumuzu yaptık. Ön başvurumuz kabul edildi. Kısa bir süre sonra onay belgemizi de alacağız. Elazığ Basın Savcılığımıza isim değişikliği başvurusunda bulunduk. Yeni gazetemizin ismini  Alındı belgesi ile tescilledik. Yeni dönemde daha farklı bir habercilik anlayışı ile okuyucularımızla buluşacağız.17 Mayıs Cuma günü 481’nci sayımızda Haber Ayrıntı ismiyle devam edeceğiz. Yeni yayın döneminde hayırlı işler  yapmayı temenni ediyorum’’dedi.
Bu haber 757 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI