Bugun...


Elazığ İl Ozel Idareden Personel Alımıyla ilgili Son Dakika Açıklaması
Elazığ İl Özel İdaresi, alım yapacağı personellerle ilgili son dakika açıklaması yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 26-07-2019 17:02
Elazığ İl Ozel Idareden Personel Alımıyla ilgili Son Dakika Açıklaması

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi,"Elazığ İl Özel İdaresi Personel A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere operatör - şoför ve değişik pozisyonlardaki 48 personel alımı için 12.07.2019 tarihinde ilana çıkılmış ve 22.07.2019 gününe kadar gelen başvurular kabul edilmiştir.

Devam eden soruşturma ve kamuoyundaki hassasiyetler dikkate alınarak 1. grupta yer alan pozisyondaki alımlar (Coğrafyacı, Şehir Plancısı, Çevre Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Elektrik Teknikeri, Makine Teknikeri, Elektrik Teknisyeni, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli, Büro Görevlisi, Bahçıvan ve Büro Görevlisi/Engelli) durdurulmuştur.

 2. grupta yer alan şoför ve operatör pozisyonlarına müracaat edenler, kadro sayısının 4 katı kadar sayıda olmak üzere; noter huzurunda, katılımcılara, yerel televizyonlara ve basına açık bir şekilde kuraya tabi tutulacaklardır. Kurada isimleri çıkanlar uygulama sınavına tabi tutulacaklar ve uygulama sınavı kamera ile kayıt altına alınacaktır. Bütün bu süreçler basına ve kamuoyuna açık bir şekilde, şeffaf olarak yürütülecektir.

Süreç içerisinde evrak eksikliğine dair incelemeler Elazığ Valiliğinden olur alınarak kurulan komisyonlar tarafından büyük bir titizlikle ve hakkaniyet ölçüleri içerisinde değerlendirilmiştir. Komisyonlar, ilanlarda belirtilen şartları belgeleyemeyen veya eksik evrak sunanların başvurularını kabul etmemiştir.

Şoför ve operatör pozisyonları için başvurusu komisyonlarca uygun bulunmayan ekli listede belirtilenler 29.07.2019 – 31.07.2019 tarihleri arasında itirazlarını kuruma yazılı olarak sunabileceklerdir. Yapılan itirazlar değerlendirildikten sonra kesinleşen noter kurasına esas olacak listeler ile noter huzurunda yapılacak kura tarihi Elazığ Valiliği ve Elazığ İl Özel İdaresi web sayfasından ilan edilecektir" denildi.
Bu haber 1166 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI