Reklam
Bugun...


EKG Derneği Çocuk Tiyatrosu Miniklerinden Muhteşem Başlangıç
Merkez İsmet Paşa İlkokulu 1/L sınıfı öğrencileri olan, EKG Derneği Çocuk Tiyatrosu minik oyuncuları, aldıkları drama eğitimi sonrasında, Mevlana'nın 746. Vuslat Yıl Dönümünü, (Şeb-i Arus) minik semazenleri ve canlandırmalarıyla andılar.

facebook-paylas
Tarih: 14-12-2019 13:34
EKG Derneği Çocuk Tiyatrosu Miniklerinden Muhteşem Başlangıç

Bu yıl "Vefa Vakti" temasıyla gerçekleştirilen Hz. Mevlana'nın 746. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri programı kapsamında; Elazığ Merkez İsmet Paşa İlkokulu 1/L Sınıf Öğretmeni Aynur AKGÜN,  okul etkinlikleri  dahilinde 1/L sınıfı ile “KAPSAYICI EĞİTİM” kapsamında (2 Suriye, 1 Afgan Uyruklu, dezavantajlı öğrencileriyle birliği ve bütünlüğü sağlayarak) sürdürülen etkinliklerinde, miniklerine verdiği drama eğitimi ve bu kapsamda semazen eğitimi alan öğrencileriyle okul salonunda sahne aldılar.

İlimiz Merkez İsmet paşa İlkokulu 1/L Sınıf öğrencileri olan ve aynı zamanda EKG Derneği Çocuk Tiyatrosu minik oyuncuları, performanslarıyla, namütenahi model oluşlarıyla, Hz. Mevlana'yı değer kazanma ve kazandırma odaklı etkinlikle izleyicilerinden, öğretmenleri  ve velilerden tam not aldılar.

Minik tiyatrocular, başarılı etkinlikleriyle; “Yüreklere Dokunarak, Değerlerimize Dokundular.”

EKG Derneği olarak, İsmet Paşa İlkokulu Müdürü Mesut KARABULUT’a ve okul personeline;

Minik öğrencilerimizin; bütünsel gelişimine, değerlerimiz odaklı yetişmeleri hassasiyeti ile dikkatleri çeken eğitim sürecinde emek veren 1/L Sınıf öğretmeni Sn. Aynur AKGÜN’e; Drama eğitimi veren Sn. Fırat MENGÜŞ’e; Semazen eğitimi veren Sn. Eray KAÇMAZ’a; Hassaten, minik öğrencilerimizin; eğitim sürecinde, 2023 Vizyonumuz istikametinde, sorumluluk sahibi, yüksek özverili değerli velilerimize, (öğrencilerimizin anne ve babalarına) verdikleri emek ve topluma doğru model kazandırma açısından hedeflerine dönük özverili çalışmaları ve destekleri nedeniyle çok teşekkür ediyoruz.
Bu haber 980 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI