Bugun...


Bu Millet Bu İhaneti Asla Unutmayacak, Unutturmayacak
15 Temmuz 2016 ‘da Ülkemize vatanımıza yapılan ihanetin, hainliğin yıldönümü nedeniyle yurdumuzu birçok ilinde etkinliklere düzenleniyor.

facebook-paylas
Tarih: 15-07-2017 12:22
Bu Millet Bu İhaneti Asla Unutmayacak, Unutturmayacak

Ne Fetullahçı Terör Örgütü FETÖ, ne PKK ne DAİŞ, ne DHKP-C... Hiçbir terör örgütünün ve onları destekleyen hiçbir gücün, bu birlik ve beraberlik karşısında başarılı olma şansı yoktur.

Fetullahçı Terör Örgütü'nce 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, törenin yapıldığı Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nin önündeki yolda bulunan vatandaşların üzerine uçaklarla bombalar atıldığını, helikopterlerle, ağır silahlarla ateş edildiğini bu millet asla Unutmayacak…

O GÜN NELER OLMUŞTU, İŞTE DAKİKA DAKİKA İHANET GÜNÜ

15 Temmuz’da başlatılmak istenen işgal girişiminin, halkımızın soylu, cesur direnişiyle püskürtülmesinin ardından Türkiye’nin bir yandan Suriye’de DAEŞ ve PYD, ülke sathında PKK terör unsurlarına ağır kayıplar verdirmesi, artık yolun sonuna gelen karanlık örgütleri, şuursuz olduğu kadar acımasız eylemler yapmaya itmektedir. Silahlı kuvvetlerimizce desteklenen ÖSO’nun tam da El-Bab’a girdiği ve ülkemizin iki önemli siyasi hareketinin yeni anayasa çalışmaları hakkında mutabakata vardıkları bir günde böylesi alçakça ve hain bir eylemi gerçekleştirenlerin kendilerince vermeye çalıştıkları mesaj açık ve nettir. Mamafih bizim de mesajımız açık ve nettir; başaramayacaksınız, yıldıramayacaksınız, korkutamayacaksınız, geri adım attıramayacaksınız, bölemeyeceksiniz, devletimiz ve milletimiz istikamet üzere Büyük Türkiye yolunda durmaksızın ilerleyecek ve sizleri tarihin karanlığına gömecek.

Bu cennet vatanın bedeli, bu zor coğrafyada yaşamak olabilir ancak asla ve kata; ülkemizin birliğini, huzurunu ve istikrarını hedef alan bu ve buna benzer aşağılık eylemlerin başarıya ulaşma imkânı yoktur, olamaz. Bu alçaklardan, bunların arkasında karanlıkta gizlendiğini sanan güçlerden birbirimize daha fazla sarılarak, daha çok çalışarak, daha çok üreterek ve birlikte hareket ederek kurtulacağız.  Sorunluluğumuzun idrak ile bu hainlerin ve bunları destekleyen şeref yoksunlarının asıl amaçlarının ne olduğunun bilincinde olarak milli kaynaşma ve dayanışmamızı daha da sağlamlaştıracağız.

Hep birlikte demokratik, güçlü, büyük Türkiye’ye doğru yönelen yürüyüşümüzü hiçbir güç durduramayacaktır. Her zaman olduğu gibi, kardeşlik kararlılığımızla ortaya koyduğumuz milli duruşumuz, teröre vereceğimiz en önemli karşılık olacaktır. 15 Temmuz’un artçı saldırıları ile karanlık güçlerin kanlı, kirli, hain eylemler, birlikte ortaya koyduğumuz kararlılığı daha da pekiştirecektir. 15 Temmuz ihanetine teslim olmadığımız gibi, hiçbir alçaklığa, hainliğe, karanlık güçlere ve alçakça saldırılara da teslim olmayacağız.
Bu haber 1400 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI