Bugun...


Başkan Yanılmaz 5 Yıllık Faaliyetlerini Değerlendirdi
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, personel buluşmaları kapsamında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi.

facebook-paylas
Tarih: 09-03-2019 09:31
Başkan Yanılmaz 5 Yıllık Faaliyetlerini Değerlendirdi

İlk olarak Kültür Müdürlüğü personeliyle buluşan ve Mücahit Başkan, göreve geldikleri günden itibaren şehre yapılan her çalışmada personelleriyle birlikte yol aldıklarını ve elde edilen her başarının arkasında personellerinin birlikte ve uyum içerisinde çalışmalarını gösterdi.

EBEGEM, Anne üniversitesi, Hayır Çarşısı, yüzlerce kültür, sanat ve spor etkinliği ile şehre maddi ve manevi değer katan birçok projeyi birlikte hayata geçirdiklerini kaydeden Mücahit Başkan, görev süresi içerisinde birlikte çalışmaktan memnun kaldığını ve belediye çalışmalarını 1 Nisan 2019 tarihinden sonrada AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak Ankara’dan takip edeceğini kaydetti.

MÜCAHİT BAŞKAN: “ELAZIĞ’A HİZMET ETMEK BİR SEVDADIR”

Mücahit Başkan, daha sonra Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya gelerek hasbihal etti. Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen buluşmaya birim müdürleri ve sahada çalışan personeller katıldı.

Şehre temizlik ve sağlıklı bir nefes katabilmek için özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren personele teşekkür eden Mücahit Başkan, “Binlerce yıllık kadim bir geçmişe sahip bu aziz şehre hizmet etmek bir sevdadır bir ayrıcalıktır” dedi. Hep birlikte gayret ederek Elazığ’ı daha yaşanılabilir bir şehir haline getirebilmek, zenginleştirmek ve insanlarının daha mutlu olduğu bir il yapmak için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Mücahit Başkan, “inanıyorum ki bu hedefinizden hiçbir zaman taviz vermeden çalışarak bu şehri hak ettiği noktaya taşıyacaksınız. ”dedi.
Bu haber 1359 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI