Bugun...


Baba Halisdemir Elazığ’da
15 Temmuzun simge ismi bordo bereli Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, EBMC’nin düzenlediği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü etkinliğine katılmak amacıyla Elazığ’a geldi.

facebook-paylas
Tarih: 09-01-2017 18:30
Baba Halisdemir Elazığ’da

Baba Halisdemir’i Elazığ Havalimanında Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez ve Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti ( EBMC ) başkanı M.Nafiz Koca karşıladı.

BABA HALİSDEMİR: “BİR ÖMER HALİSDEMİR DAHA YETİŞTİREBİLİRİM”

Karşılamanın ardından Elazığ Valiliği’ne geçen heyet Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

Burada kısa bir konuşma yapan Hasan Hüseyin Halisdemir: “Bizim her şeyimiz ortadır. 15 Temmuz Askeri Darbe girişimini gazetelerden ve televizyonlardan taki etmişsinizdir. Biz konuşma yaptık. Biz medyadan çok yorulduk. Herkes bana Ömer Halisdemir’i nasıl yetiştirdin diye soruyor. Bir Ömer Halisdemir daha yetiştirebilirim. Eğer Türk Milleti bana fırsat verirse, annelerimiz üretkendir. Ben de bir Ömer Halisdemir daha yetiştirebilirim” dedi.

VALİ ZORLUOĞLU: “TÜM TERÖR ÖRGÜTLERİNİ TASVİYE EDECEĞİZ”

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’da: “Ömer Halisdemir memleketimizin yiğit evladıydı. 15 Temmuzun simge ismiydi. Bu süreçte ailesi çok yoruldu. Kendisine Elazığ’ı gezdireceğiz. Biz sizi davet ettiğimizde henüz İzmir’deki hadise yaşanmamıştı. İzmir’deki başka bir kahraman çok daha vahim neticelenecek olayı daha başında önledi. Sosyal medyada da çok büyük yankı buldu. Kendisini Baskil’de defin ettik. Bütün şehitlerimiz kıymetlidir. Ancak bazıları bir simge olarak öne çıkıyor. Hepsinin ruhu şad olsun. Allah memleketimize zeval vermesin. Terörle mücadelede bugün Cumhurbaşkanımız da çok net ifade etti. Terörle mücadelede çok büyük mücadele veriyoruz. Bugüne kadar hiçbir bir ülkenin vermediği kadar büyük zahiyatlar verdik. İçerde FETÖ terör örgütüne darbeler vuruyoruz. Bu terör örgütlerini içerde ve dışarıda dize getireceğiz. Bu terör örgütleri tasfiye edilmiş olacak. Türkiye2017 yılında şahlanışa geçecek. Hiç kimse bizi yolumuzdan alı koyamayacak” diye konuştu
Bu haber 2983 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI