Reklam
Bugun...


Altıntaş: Gürsel Erol İzinsiz Totemimizi Kullanıyor
Elazığ Bingöl Yolu 30. Km’de bulunan ve Altıntaş Isı Sanayi fırmasına ait reklam totemi CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol tarafından izinsiz kullandığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

facebook-paylas
Tarih: 10-10-2020 22:19
Altıntaş: Gürsel Erol İzinsiz Totemimizi Kullanıyor

Elazığ- Bingöl Karayolu 30. Km’de bulunan ve Altıntaş Isı Sanayi Şirketine ait olduğu iddia edilen Reklam Totemi Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol tarafından kullanıldığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Altıntaş Isı sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Altıntaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Firmamıza ait olan Elazığ- Bingöl Yolu 30. Km’de bulunan Reklam Totemimizde bulunan firmamıza ait reklam panosu üzerine CHP Milletvekili Gürsel Erol tarafından haberimiz olmadan ve izinsiz bir şekilde kendi reklamını yapıştırması yenilir yutulur gibi değil, Her fırsatta televizyonlara ve halkın karşısına çıkarak haktan, Hukuktan ve vatandaştan yana dem vuran Gürsel Erol ne hikmetse vatandaşa ait olan bir reklam totemini izinsiz bir şekilde kullanıyor. Kendisine defalarca ulaşmaya çalışmamıza rağmen bir türlü ulaşamadığımız gibi, danışmanları ile yaptığımız görüşmelerde, her defasında, bu gün kaldıracağız, yarın kaldıracağız derken aylardır halen kullanmaya devam ediliyor” dedi.

Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Altıntaş açıklamasının devamında ; sık sık yapmış olduğu basın açıklamalarında Elazığ halkını savunuyormuş gibi türbinlere oynaması ve halkın gözünü boyamasını çok iyi biliyor ama diğer taraftan şahsımıza ait olan reklam totemi ve üzerinde firmamıza ait olan reklam afişinin üzerine kendi reklamını yapıştırarak kullanan bir vekilin gerçek niyetini ortaya koyması Elazığ Halkının ve Elazığlının dikkatinden kaçmayacağından eminim. Her fırsatta sözde Elazığ Halkının yanında olduğunu söyleyen CHL’li vekil gelin görünki vatandaşa ait olan argümanları kendi malıymış gibi kullanmasını Elazığ halkının takdirine sunuyorum” dedi.
Bu haber 6519 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI