Bugun...


Ak Parti'den Chp Heyetine Sert Tepki
CHP Genel başkan yardımcısı ve 30 Milletvelinin Elazığ'a gelerek incelemelerde bulunması büyük yankı uyandırdı. CHP'li milletvekillerinin deprem üzerinden hükümete yüklenen açıklamaları da bir o kadar ses getirdi.

facebook-paylas
Tarih: 07-01-2021 20:41
Ak Parti'den Chp Heyetine Sert Tepki

CHP'li vekillerin yaptığı açıklamalar yeni bir siyasi tartışmanın fitilini ateşledi.

CHP Elazığ milletvekili Gürsel Erol, depremden sonra Elazığ'da büyük mağduriyetler oluştuğunu belirterek, sorunların tespiti için CHP'li 30 milletvekilinin Elazığ'a geldiğini  , hazırladıkları raporu önce parti MKYK'sında daha sonra TMBB'de gündeme getireceklerini ifade etti.

Erol, 30 milletvekilinin Elazığ'a gelmesinin tarihte bir ilk olduğunu vurgulayarak, " Burada 30 milletvekillinin varlığını göstermesi şunu gösterir, Elazığ sahipsiz değil. CHP'nin genel başkanı ve CHP'nin her milletvekili Elazığ'ın sahibidir" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, ise Elazığ'a  siyaset yapmak için değil, 30 Milletvekili ile burada bulunma amaçlarının, ülkenin ve hükümetin dikkatini bir kez daha Elazığ'a çekmek olduğunu kaydetti.

MİLLETVEKİLLERİ İL BAŞKANI VE BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI SERT SÖZLERLE ELEŞTİRDİ

CHP Genel başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve Elazığ Milletvekili Güresel Erol'un açıklamalarına, iktidar partisi milletvekilleri ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sosyal medya hesaplarından sert tepki gösterdiler.

AK PARİ KANADINDAN TEPKİLER ŞÖYLE

AK PARTİ İL BAŞKANI ŞERAFETTİN YILDIRIM

RTÜK üyesiyken FETÖ kanallarını savun, HDP'li belediye başkanları görevden alınınca destek tweetleri at, vatan millet sevdalıların şehri Elazığ'a gelip kulak çek.

Sen anca kulağının arkasını kaşıyarak geldiğin yere gidersin.

#HaddiniBil yoksa biz bildiririz.

 

 

 

 

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

Sn. Vekil Ali Öztunç, sözde umut olma iddiasıyla geliyoruz diyeceksiniz dolu-boş tüpten, bozuk koliden bahsedeceksiniz, kulaktan dolma, asılsız bilgilerle ulu orta konuşacaksınız, kulak çekeceksiniz adına da mecaz diyeceksiniz. Bu üslupla sadece kendinizi kandırırsınız."

AKPARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ METİN BULUT

"Sn. Vekil Vekil Ali Öztunç,  Elazığ had bildirme yeri değil. Had bilme yeridir. Hiç kimse Elazığlıların kulağını çekmeye cüret edemez. Önce haddinizi bileceksiniz. Biz burdayız buyurun bir deneyin de görelim. HaddiniBil"

Siz hemşehrilerimize destek olmaya mı geldiniz, yoksa alışılagelmiş çamur siyasetinizi hemşehrilerimiz üzerinden yapmaya mı geldiniz

AKPARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ SERMİN BALIK

"Yanlış yerdesiniz! Hiç kimse Elazığlının kulağını çekemez. Hadi ordan Misafirliğin de bir adabı, edebi vardır. HaddiniBil"
Bu haber 2912 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI