Bugun...


AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı İstifa Etti
AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı Vahap Gök yapmış olduğu yazılı açıklamada aktif görevinden istifa ettiğini açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 25-09-2019 16:07
AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı İstifa Etti

AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı Vahap Gök sosyal medya üzerinden yaptığı yazılı açıklamada AK Parti Kovancılar İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Vahap Gök açıklamasında, “Şahsi olan meselemin partime zarar vermemesi ve kendi meselemi daha rahat takip etmek adına sadece aktif görevimden istifa ediyorum” dedi.

AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı Vahap Gök’ün yaptığı yazılı açıklama: Göreve geldiğimiz günden itibaren işimizden, rahatımızdan vazgeçerek gece gündüz çalışarak vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmaya çalıştık. Ana kademeyi gençlik ve kadın kollarını daha çok koşan daha çok yorulan teşkilat haline getirdik, ilçede oluşan boşluğu tekrar toplumla bağ kurarak gönüllere dokunmaya çalıştım.

AK Parti’yi büyüklüğüne yakışan bir binaya taşıdım, vefa gecesi düzenleyerek partimize hizmet eden dava erlerini onure ettik. Gençlerle bir araya gelerek sorunlarını dinledik, geleceğe dair beklentilerini öğrendik. İstanbul seçimlerine en aktif ve programlı çalışan teşkilatların başında geldik. Sorumluluğu paylaştım insanlara güvendim onlarla istişare ederek kararlar aldım. Siyaseti nefis kavgasına alet eden kirli siyaset yapan olmadım. Onlarla mücadele ettik. Bizler toplumun ortak aklı, ortak vicdanı ve ortak kararı olmaya çalıştık. İnsanların kalbine hitap ettik. Krizsiz ve sorunsuz bir dünya yoktur biliyoruz. Biz de körlüğün ve kötülüğün müşterisi hiç az değil ceht bitmez, fitne ile mücadele bitmez şiarıyla gazete manşetleriyle, eski AK Parti ilçe başkanlarıyla, AK Parti belediye başkan aday adaylarıyla, eski AK Parti gençlik kolları başkanlarıyla mücadele ederek buralara geldik.

ŞAHSİ MESELEM, PARTİME ZARAR VERMEK İSTEMİYORUM

 Meslekler, statüler ve unvanlar hepsi birer vesiledir. Asıl olan kendinle barışık olarak hayatına anlam katan bir yolda halka ve hakka hizmet neferi olmaktır. Arzu ederim ki mazlumların, aylan bebeklerin, Rabiaların güçlü sesi Filistin meselesinin Suriye’nin savunucusu Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’me daha çok çalışarak hizmet etmeye devam ederek şahsi olan meselemin partime zarar vermemesi ve kendi meselemi daha rahat takip etmek adına sadece aktif görevimden istifa ediyorum”


YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI