Reklam
Bugun...


205 55 R16 Yaz Lastiği Özellikleri ve Fiyatları
205 55 R16 yaz lastiği satın almak isteyenler için geniş ürün yelpazesi ile www.artvinticaret.com'da. En uygun fiyatlarla yazlık lastik ve 205 55 R16 yaz lastiği satın almak için sitemizi ziyaret edin.

facebook-paylas
Tarih: 16-05-2018 18:12
205 55 R16 Yaz Lastiği Özellikleri ve Fiyatları

205 55 R16 Yaz Lastiği

Araç kullanırken can ve mal güvenliğimizi daima ön planda tutmamız gerekmektedir. Bu nedenle eskimiş, yıpranmış, mevsimine uygunsuz lastikleri kullanmamamız gereklidir. Havaların ısınmaya başlaması ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte kış lastikleri yerini yaz lastiklerine bırakmaktadır. Sizde 205 55 r16 yaz lastiği alacağınız zaman internet üzerinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Lastiklerin ortalama ömürleri kullanım, hammadde ve saklama koşullarına göre 4-6 yıldır. Bu yüzden lastik alımı yaparken fiyatına göre değil de kalitesine göre almaya özen göstermeliyiz.

205 55 R16 Yaz Lastiği Ve Özellikleri;

  • Kış hariç diğer mevsimlerin hepsinde 205 55 r16 yaz lastiği kullanılabilmektedir.
  • Bu lastikler ılımlı hava koşullarına göre tasarlanmıştır.
  • Sıcak havalarda 205 55 r16 yaz lastiği kullandığınızda, fren yaparken %40 daha kısa mesafede durma olasılığınız vardır.
  • Yaz aylarında 205 55 r16 yaz lastiği aracın yakıt açısından daha tasarruflu performans sergilemesini sağlar.
  • Aracınız bu lastik ile daha sessiz ve yumuşak bir performans sergiler.

205 55 R16 Yaz Lastiği Kullanımına Geçerken Neleri Dikkate Almalıyız;

  • 205 55 r16 yaz lastiği değişimi sırasında kesinlikle balans ayarı yaptırmanız gerekmektedir. Eğer balans ayarı yaptırmaz iseniz araç titremeye başlar. Aracınız ile yüksek hız yaptığınızda titreme daha da belirginleşir.
  • Sağlam ve güvenli 205 55 r16 yaz lastiği fiyatı hakkında siz de internetten detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Merdiven altı yerlerden alacağınız lastikler aracınıza uygun değil ise; lastiklerde ani aşınma, sıkça balans ayarı, Fren mesafesi, yakıt tüketiminde artma gibi unsurlar direkt olarak ilişkilidir.
  • Tercih ettiğiniz 205 55 R16 yaz lastiği dış derinliğinin 1,6 mm’den az olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu konu hakkında da Artvin Ticaret gerekli bilgiler alabilirsiniz.

www.artvinticaret.com sitesi sizlere sağlamış olduğu en büyük kolaylıklardan birisi, her konuda güvenli alışveriş tir. Unutmayalım ki araç lastiği Hayat’tır. Futbolcu için ayakkabı ne anlama geliyor ise kullanmış olduğumuz otomobiller içinde 205 55 r16 lastiği de aynı anlamı ifade etmektedir. Bu nedenle sitemizden bilgi edinmenizin hayatınızda size olumlu etkileri olacaktır.

Yaz Lastiği Satın Almak İçin Doğru Adres Artvin Ticaret

Birçoğumuz için lastik değiştirmek oldukça zahmetli bir iştir. Bu sebeple aracınız için tek seferde uygun fiyat aralıkları ile kaliteli bir lastik tercihi yapmalısınız. kış ayların da ve yaz aylarında ihtiyaç duyulur. Kış aylarında hava koşulları sebebiyle lastik kalitesi önemli ise yaz aylarında da tercih edeceğiniz lastiğin kalitesi de o kadar önemlidir. Eğer ki kaliteli bir lastik kullanıyor iseniz, aracınızı hem yol güvenliği, hem de yakıt tüketimi açısından büyük oranda etkiler. Bu yüzden 205 55 R16 yaz lastiği alımlarınızda yapmanız gereken tek şey arkanıza yazlanıp www.artvinticaret.com adresinden size uygun fiyat aralıklarını kontrol edebilirsiniz.
Bu haber 432 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI