Bugun...


2018/3 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı
2018/3 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı 04 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 14.00’da İlimiz Merkez Mezre Ortaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 2 sınav merkezinde yapılacak.

facebook-paylas
Tarih: 01-08-2018 20:07
2018/3 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı

Sınava girecek adayların en geç saat 13.30’da Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi, Nüfus Cüzdanı, T.C. Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi devam eden Pasaport ile birlikte Sınav Merkezlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. 

Saat 14.00’dan sonra sınava gelen adaylar ile yanlarında kullanımı doktor raporu ile belirlenen hasta veya engellilere ait cihazlar hariç, çanta, cep telefonu, telsiz, radyo, saat, bilgisayar, kamera ve benzeri iletişim araçları ile depolama kayıt ve veri aktarma cihazları, kablosuz iletişim sağlayan cihazlar ve kulaklık, kolye, küpe, bilezik, yüzük, broş ve benzeri eşyalar ile her türlü elektronik ve/veya mekanik cihazlar, databank sözlük, hesap makinesi, kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar, pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar, ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesneler ile sınava gelen adaylar kesinlikle sınav binalarına alınmayacaklar.
Bu haber 1939 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI